TOP 09 v médiích

Liberecký bazén provozuje již rok městská společnost
Bazén Liberec je největší plavecké a relaxační centrum v Libereckém kraji, nabízí řadu služeb pro veřejnost, předškolní zařízení, školy, spolky a organizované skupiny.

Pane Jiří Paroubku
Už bylo na čase, aby někdo mladým lidem trochu otevřel oči a vysvětlil, proč volit demokraty a jak je poznat.

Klápště: Rozpočet města Turnov na rok 2023 musel zohlednit probíhající (nejen) energetickou krizi
Anketa zastupitelů jako názorové puzzle
Zásadní prioritou, a to i z části investiční, je určitě obchvat města směrem na Jičín.

Vyhlášení nominací pro volby do krajských zastupitelstev v roce 2024
Krajský výbor vyhlásil nominace pro volby do krajských zastupitelstev 2024.

Prosba o vyplnění dotazníku
Prosím o vyplnění krátkého dotazníku.

Vondráček: Pojďme přesvědčit kohokoliv bez rozdílu vzdělání a hodnoty jeho intelektu, že Babiš být prezidentem prostě nemůže
Toto nejsou moje slova, pouhá fakta vyplývající z analýzy všech voleb v historii České republiky – parlamentních, krajských i komunálních. Já bych si to v žádném případě nedovolil vyslovit.

Čepelka: Heč, už víme, koho volit. Nudné čtení o budoucím výsledku 1. kola
Kdo chce volit Babiše nebo Baštu, tak se nedá nic dělat, volte, i když někdo vás bude považovat za voly. Já si myslím své, ale nahlas bych to neříkal.

Požehnané Vánoce a šťastný nový rok
Přejeme Vám krásné a klidné prožití svátků vánočních.

Mladí starci existují již dávno. Ale staří mladíci?
Rozhovor s Oldřichem Čepelkou
O našem členovi Oldovi Čepelkovi vím, že do topky vstoupil v roce 2009, že v 70 letech vyběhl na Sněžku (nevyšel, vyběhl) a že studuje na vysoké škole. Ale mnoho jsem o něm ještě nevěděla. Tak se ho dnes zeptáme?

Andrej Babiš nemůže být prezidentem
V průběhu posledních dvaceti let jsme si museli prožít zoufalství a beznaděj spojenou s nicotným prezidentováním dvou komických, mstivých a arogantních narcisů, kteří se v úvodu devadesátých let jako bezvýznamné figurky záhadně dostali na výsluní české politiky.